Реле напруги ZUBR SR1

Ціна 733 UAH
Замовити

Реле напруги ZUBR SR1 призначене для захисту електрообладнання від надмірних стрибків напруги. Пристрій діє за принципом відсічки: подача навантаження припиняється при виході напруги за встановлені межі.

Налаштування роботи реле здійснюється за допомогою тільки чотирьох кнопок. Екран відображає поточну напругу, системні повідомлення, а також спрощує навігацію в меню. Подача навантаження відбувається після закінчення часу затримки, про що сповістить зелений індикатор.

Реле відключає навантаження при перевищенні допустимих значень напруги, а відновлення його подачі відбудеться через встановлений час затримки. Ви можете налаштувати тривалість часу затримки, виходячи з типу підключеного обладнання. Для чутливої ​​до частих відключень напруги техніки (наприклад, компресорного устаткування - холодильників, кондиціонерів та ін.) Ми рекомендуємо встановлювати тривалість затримки на 120-180 с.

З реле ZUBR SR1 ви можете вибрати професійну модель відключення напруги. Вона дозволить не вимикати навантаження при безпечних за значенням і тривалості відхиленнях напруги.

Ви можете встановити блокування кнопок, щоб ніхто інший не змінив налаштування реле (наприклад, ваші діти). Пристрій захищений від перегріву: при підвищенні температури всередині корпусу до 80 ° С реле вимкне навантаження і повідомить про перегрів. Відновлення роботи станеться після зниження температури до 60 ° С.

Реле оснащено імпульсним блоком живлення для зменшення споживання енергії самим реле.

Можлива затримка включення навантаження.

Є можливість збереження критичних значень напруги в незалежній пам'яті.

НайменуванняZUBR SR1
Струм, А16
Кількість фаз1
Термозахист+
Професійна модель відключення навантаження+
Нижня межа напруги, В110-210
Верхня межа напруги, В220-280
Номінальна потужність навантаження, ВА3000
Час відключення навантаження при зниженні напругине більше 1,2 сек
Час відключення навантаження при перевищенні напругине більше 0,04 сек
Час затримки включення навантаження, сек3-600
Напруга живлення, В100-420
Споживання струмуне більше 5,8 мА
Маса0,185 кг ± 10%
Габаритні розміри (ШхВхГ), мм60х106х76
Кількість комутацій під навантаженням, не менше50000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше20000000 циклів
Ступінь захисту IP20