Реле напруги ZUBR R116Y

Ціна 593 UAH
Замовити

Реле напруги ZUBR R1 призначений для захисту обладнання від надмірних коливань напруги в мережі. Особливістю даної моделі є можливість установки в євро- розетку. Реле вимикає навантаження при перевищенні допустимих меж напруги (максимальних і мінімальних).

Реле включить навантаження через встановлений час затримки (від 3 до 600 с) після стабілізації напруги. Це необхідно для додаткового захисту чутливої ​​до частих включень / виключень живлення електротехніки. При підключенні компресорного устаткування, наприклад, холодильника або кондиціонера, ми рекомендуємо встановлювати тривалість затримки в межах 120-180 с.

Активуйте професійну модель відключення навантаження. Вона дозволяє уникнути частих відключень обладнання при безпечних за значенням і тривалості відхиленнях напруги.

Реле захищено від перегріву: якщо температура всередині корпусу підніметься вище 80 ° С, пристрій відключає живлення з міркувань безпеки. Коли температура опуститься нижче 60 ° С, реле відновить подачу навантаження.

Заблокуйте кнопки управління, щоб ніхто випадково не змінив налаштування пристрою. Ця функція дуже корисна, якщо в будинку є діти або реле знаходиться в громадському місці.

Управління реле здійснюється тільки трьома кнопками. Поточне значення напруги відображається на цифровому екрані. Він також показує системні сповіщення і спрощує навігацію в меню.

Відображення напруги відбувається відразу після включення реле. Якщо напруга знаходиться в межах норми, пристрій включить навантаження, про що буде сигналізувати зелений індикатор.

НайменуванняZUBR R116Y
Струм, А16
Кількість фаз1
Термозахист+
Професійна модель відключення навантаження+
Нижня межа напруги, В110-210
Верхня межа напруги, В220-280
Номінальна потужність навантаження, ВА3000
Час відключення навантаження при зниженні напругине більше 1,2 сек
Час відключення навантаження при перевищенні напругине більше 0,04 сек
Час затримки включення навантаження, сек3-600
Напруга живлення, В100-420
Споживання струмуне більше 76 мА
Маса0,185 кг ± 10%
Габаритні розміри (ШхВхГ), мм58х124х87
Кількість комутацій під навантаженням, не менше50000 циклів
Кількість комутацій без навантаження, не менше20000000 циклів
Ступінь захисту IP20