PLC-T 500-1000/220 (2L/4L)

Ціна 4.519 UAH
Ціна 4.669 UAH
Замовити

Обігрівачі типу PLAZA Ceramic (назви моделей PLC та PLC-T)

Обігрівачі керамічні, конвекційного типу - виготовляються в металевому корпусі з лицьовою частиною з керамо-граніту. Поєднує в собі два різні способи передачі тепла, даний конвектор може працювати як інфрачервоний довгохвильовий обігрівач, так і традиційний конвектор:

  • Лицьова (фронтальна) частина обігрівача виготовлена з керамо-граніту і виконує функцію теплоаккумулятора. Фронтальна частина обігрівача є джерелом інфрачервоного довгохвильового випромінювання.
  • У внутрішній частині обігрівача вбудований повітряний тен (обігріваючий елемент закритого типу), ребристої форми, що забезпечує швидкий прогрів приміщення, за рахунок великої кількості ребер охолодження (швидкого теплообміну) не відбувається, випалювання пилу і кисню.

PLC-T - PLAZA Ceramic Thermo-control. Обігрівач обладнаний вбудованим терморегулятором. Залежно від модифікації терморегулятора, додатково позначається - (2L), (4L), (SH) або інше. Обігрівач з використанням вбудованого терморегулятора - не перемикаеться по потужності, але потужність приладу можна змінити за допомогою терморегулятора. 

РЕЛЕ НАПРУГИ

 

Рекомендовано використовувати разом зі стабілізаторами напруги. Так як стрибки напруги можуть призвести до виходу з ладу регулятор температури.

 

PLC та PLC-T обладнані двома, правим та лівим, мережевими штекерами підключення шнура живлення. Мають можливість встановлення на підлогу.*

*Підлогове кріплення не входить до комплектації приладу

НайменуванняPLC-T 500-1000/220 (4L)
Питома потужність, Вт/год, +-10%500/1000
Питомий струм, А4.5
Робоча напруга, В220
Частота, Гц50
Габаритні розміри, мм900/450/50
Вага нетто, кг, +- 0,515,6
Ступінь захисту, ір44
Клас захисту1
Кількість нагрівальних секцій, шт.2
Підключення, пр./лв.+
Управління, увімк/вимк+
Вбудований термостат+
Колір, білий / чорний / малюнок+
Варіант монтажу, настінний +
Рекомендована площа опалення, м212-16
Гарантія60 місяців