Новини

Маємо для вас чудову новину: віднині обігрівачами Plaza і Plaza Ceramic можна керувати дистанційно, знаходячись в будь-якій частині помешкання.

Ця комфортна опція стала доступною завдяки унікальним терморегуляторам SMART Heater, які розробили інженери компанії STINEX. Тепер ці розумні терморегулятори не лише створюють та контролюють бажану температуру в кімнаті, а й виконують команди господаря через WI-FI з'єднання .

Найважливіша технічна перевага наших обігрівачів – наявність «розумного» конвекційного компоненту. Це дозволяє у прискореному режимі нагріти приміщення до бажаної температури – буквально за 10-15 хвилин, а потім система автоматично налаштується на основний енергоефективний режим роботи.

 Обігрівачі STINEX:

економічні - якщо використовувати їх в якості основного джерела тепла, то економія виходить досить істотною – не треба витрачатися на покупку котла, труб, монтаж, постійне обслуговування системи тощо;

Щоб правильно підібрати обігрівач необхідної потужності, необхідно провести попереднє обчислення тепловтрати приміщення за приблизно такою схемою:

так, щоб обігріти кімнату з висотою стелі 2,5 м і  достатньою теплоізоляцією, потрібно приблизно 0,5-0,7 кВт потужності на 10 кв.м площі.

Крім цього, потрібно додатково врахувати розмір вікон, дверних прорізів, клімат та інші фактори.

Наші обігрівачі енергоефективні: при відносно невеликому споживанні електроенергії вони здатні якісно опалювати доволі великі приміщення.

У порівнянні з іншими видами опалення економія енергоспоживання складає близько 20-30%. І ціна електричних обігрівачів відчутно нижча вартості газового обладнання, що зростає щорічно.