PL-T 500-1000/220 (2L/4L)

Ціна 3.799 UAH
Ціна 3.899 UAH
Замовити

Обігрівачі типу PLAZA (назви моделей PL та PL-T). Обігрівачі металеві, конвекційного типу -  виготовляються в металевому корпусі. Поєднує в собі два різні способи передачі тепла, даний конвектор може працювати як інфрачервоний довгохвильовий обігрівач, так і традиційний конвектор:

  • Лицьова (фронтальна) частина обігрівача виготовлена з металевого корпусу. Фронтальна частина обігрівачі є джерелом інфрачервоного довгохвильового випромінювання.
  • У внутрішній частині обігрівача вбудований повітряний тен (обігріваючий елемент закритого типу), ребристої форми, що забезпечує швидкий прогрів приміщення. За рахунок великої кількості ребер охолодження (швидкого теплообміну) не відбувається, випалювання пилу і кисню.

PL-T - PLAZA Thermo-control. Обігрівач обладнаний вбудованим терморегулятором. В залежності від модифікації терморегулятора, додатково позначається – (2L), (4L), (SH) чи інше. Обігрівач з використанням вбудованого терморегулятора – не перемикається по потужності, але потужність приладу можна змінити за допомогою терморегулятора.

РЕЛЕ НАПРУГИ

 

Рекомендовано використовувати разом зі стабілізаторами напруги. Так як стрибки напруги можуть призвести до виходу з ладу регулятор температури.

 

PL та PL-T обладнані двома, правим та лівим, мережевими штекерами підключення шнура живлення. Мають можливість встановлення на підлогу.*

*Підлогове кріплення не входить до комплектації приладу

НайменуванняPL-T 500-1000/220 (2L/4L)
Питома потужність, Вт/год, +-10%500/1000
Питомий струм, А4.5
Робоча напруга, В220
Частота, Гц50
Габаритні розміри, мм1000/490/50
Вага нетто, кг, +- 0,511,3
Ступінь захисту, ір44
Клас захисту1
Кількість нагрівальних секцій, шт.2
Підключення, пр./лв.+
Управління, увімк/вимк+
Вбудований термостат+
Колір, білий+
Варіант монтажу, настінний / підлоговий,**+
Рекомендована площа опалення, м212-16
Гарантія60 місяців