Як обігрівач STINEX допомагає родині заощаджувати?

12/06/2021 19:57

Image: 

Наші обігрівачі енергоефективні: при відносно невеликому споживанні електроенергії вони здатні якісно опалювати доволі великі приміщення.

У порівнянні з іншими видами опалення економія енергоспоживання складає близько 20-30%. І ціна електричних обігрівачів відчутно нижча вартості газового обладнання, що зростає щорічно.

До того ж, на відміну від інших видів опалення, електричні обігрівачі не потребують спеціальних дозволів чи інженерної команди для встановлення в житлових приміщеннях. Все можна зробити самостійно та без зайвих витрат.

Важливо, що для електроопалення не потрібно виділяти окремі площі і приміщення для установки приладів управління та котлів.

Наші обігрівачі успішно використовуються і в якості основного автономного джерела тепла, і в комплексі з іншими системами.

Для ефективного теплообміну досить в середньому 8-9 годин на добу роботи обігрівача у включеному стані. В свою чергу, для кожної кімнати можна вибрати свій температурний режим – бо вдома хтось обов’язково любить «тепліше» або «прохолодніше». Це дуже зручно і раціонально. Завдяки чутливим терморегуляторам обігрівачі STINEX самостійно підтримують в приміщенні бажану температуру.

При досягненні оптимального рівня температури обігрівач відключається, але дуже довго зберігає тепло і тривалий час гріє кімнату. А в цей час ви отримуєте насолоду від затишку і – заощаджуєте кошти.

STINEX – це те, що завжди зігріває!